Jídelna "U zimáku" Plzeň 

Přemístili jsme naše gastro know how, specializující se na rozvoz a zajišťování personálního stravování do nových prostorů na Doudlevecké třídě. Jsme připraveni nasytit všechny strávníky, kteří zavítají přímo do naší provozovny. Nabízíme pestrou škálu pokrmů. Nabízíme výběr stávající se z mnoha stálých nabídek, minutek, salátů a v neposlední řadě denně se obměňujících čtyř druhy jídel a polévky. Tuto denní nabídku naleznete na našich webových stránkách vždy na týden dopředu.

Jako poděkování a prémii jsme připravili pro naše stálé zákazníky speciální gastro permanentku na deset obědů s polévkou z denní nabídky v ceně 699,-Kč,  kterou můžete využít kdykoliv a můžete jí i půjčovat, nebo pozvat na oběd kolegy, či přátele.. 

Kvalita, čistota

V naší kuchyni vládne přísná kontrola míry čistoty. Naši zaměstnanci si plně uvědomují význam dodržování hygienických předpisů a nařízení. Dodržování přísné hygieny a nakládání s potravinami při tvorbě pokrmů patří v našem týmu k základní osobní filosofii každého zaměstnance.

Při přípravě všech pokrmů jsou dodržovány předepsané technologické postupy a kuchařské normy tak, aby výsledné hotové pokrmy měly výbornou chuť a odpovídající vůni, ze které instinktivně vycítíte, že jídlo bylo vytvořeno s úctou k zákazníkům a jeho organismu. Vaříme bez použití chemických přísad a ochucovadel. Na dodržování těchto zásad zdravého vaření dohlíží zkušení kuchaři s praxí.

Vaříme pouze z čerstvé kvalitní zeleniny a jakostních surovin, které jsou pro naši kuchyni denně zajišťovány již prověřenými gastro dodavateli. Například svíčkovou omáčku, rajskou omáčku vaříme klasickým způsobem, tak jako naše babičky, nikoliv z chemických prášků. Rýži používáme pouze Parboiled a těstoviny pouze italské ze semolinové mouky. Vyzkoušejte i vy nezaměnitelné kouzlo pravé vařené kuchyně a nechte se unést domáckou chutí kvalitních jídel z vařečky našeho šéfkuchaře !

Veškeré činnosti při přípravě pokrmů jsou v souladu s Vyhláškou 137 / 2004 ze dne 30. března 2004 o hygienických požadavcích na stravovací služby.

Restaurace ZAJÍC NA PIVU Plzeň